Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Şubat 2024
EVENAKLİYAT.ORG
Anasayfa » ULUSLARARASI NAKLİYAT » Çavdaroğlu uluslararası nakliyat: Hızlı, güvenilir, Profesyonel

Çavdaroğlu uluslararası nakliyat: Hızlı, güvenilir, Profesyonel

Çavdaroğlu uluslararası nakliyat: Hızlı, güvenilir, Profesyonel

2001 yılında yola çıkan Çavdaroğlu uluslararası nakliyat, sektördeki 20 yılı aşkın deneyimiyle güven, hız ve kaliteyi bir araya getiriyor.

İskandinav ülkeleri taşımacılık sektöründe önemli bir rol üstlenen firma, müşteri odaklı yaklaşımı ve geniş lojistik ağıyla dikkat çekiyor. Sadece bir taşıma firması değil, iş ortaklarına değer katan bir çözüm ortağı olarak öne çıkan Çavdaroğlu uluslararası nakliyat firması hakkında detaylar.

Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat, 2001 yılında faaliyetlerine başladı ve o zamandan bu yana sektörde yaptığı yatırımlarla İskandinav ülkeleri taşımacılık sektöründe öncü firmalar arasında yer aldı. Güven esaslı ve birebir müşteri ilişkilerine odaklı hizmet politikası, lojistik faaliyetlerini müşterileri için bir güce dönüştürerek kendi iştigal alanında kalite standartlarını belirleyici bir rol oynadı.

Genç ve çevreci özmal araç filosu ile geniş acente ağı, zamanında teslimat ve lojistik çözümler üretme kabiliyetini sağlamak ve başlıca politikaları olan müşteri memnuniyetini temin etmek adına önemli bir rol oynadı. Şu anda geniş araç filosu ve 2.000 m² kapalı, 3.000 m² açık alan deposu ile lojistik çözümler sunan Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat, genç ve dinamik çalışan profili ile sektörde kendine sağlam bir yer edindi.

Güçlü iş ortaklıkları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım ile Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat, uluslararası karayolu taşımacılığında FTL (Komple Taşımacılık) ve LTL (Parça Taşımacılık) alanlarında hizmet veriyor.

Çavdaroğlu uluslararası nakliyat iletişim

İletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Telefon: +90 212 696 82 92
  • Faks: +90 212 696 70 66
  • E-posta: info@cavdaroglu.com.tr
  • Adres: Muratbey Mah. Fabrikalar Cad. No:1 Çatalca / İstanbul / Türkiye

Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat’a ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için, iletişim bilgilerinden birini kullanabilir veya merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz