Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Aralık 2023
EVENAKLİYAT.ORG
Anasayfa » ULUSLARARASI NAKLİYAT » İtalya Nakliye Firmaları

İtalya Nakliye Firmaları

İtalya Nakliye Firmaları

İtalya nakliye firmaları ve fiyatları ile ilgili aklınızdan geçen tüm sorulara bu makalede en ince ayrıntısına kadar cevap bulacaksınız.

Günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan alanların başında gelen nakliye sektörü ülke içinde yapılabileceği gibi ülkeler arasında da yapılabilmektedir.

İtalya türkiye arasındaki dostluk ve iyi ilişkilerden kaynaklanan nedenlerden dolayı bu ülke ile ithalat ve ihracat düzeyinde gelişmeler olmaktadır.

İki ülke arasında İtalya nakliyat alanında farklı özelliklerde yükler taşınmaktadır. Bunlar arasında gıda malzemeleri, tekstil ürünleri, kimyasal maddeler, elektronik eşyalar ile değişik türde maddeler yer almaktadır. İki ülke arasında nakliyat faaliyetleri yürüten önemli firmalardan birkaç tanesini sizin bu yazıda için derledik.

İtalya nakliye firmaları şunlardır:

  • İrmana lojistik – +902164553555
  • Saygınlar lojistik – +90 326 225 26 87
  • Uzaklar nakliyat – 90 212 655 31 71

Yukarıda listelenen italya nakliye firmaları’nın fiyatları ve hizmet detayları hakkında aşağıda ayrıntılı bilgi verilmiştir.

italya nakliye firmaları
italya nakliye firmaları

Irmana Lojistik İtalya Nakliye Firması

İtalya nakliyat alanında faaliyet gösteren Irmana Lojistik, kendini sürekli geliştiren genç ve dinamik kadrosuyla müşterilere hizmet vermektedir.

Taşıma yapılacak ülkenin kanunlarına ve yetki sertifikalarına uygun olarak güvenilir hizmet ile hareket etmektedir. Titizlikle seçilmiş şoför kadrosu ile başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinin her yerine ulaşım garantisi sunmaktadır.

İlke ve prensiplere dayalı geliştirilen iş anlayışı, başarıların sürdürülebilir olmasını sağlama yönünde tüm müşterilere odaklanmayı ve sürekli gelişmeyi hizmette esas almaktadır.

Irmana Lojistik ayrıca İtalya parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca taşıma yaptığı ülkelerle karşılıklı olarak gabari dışı taşıma hizmeti vermektedir.

İtalya nakliye firmalarından ormana lojistik iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

E-Mail: info@irmana.com.tr

Telefon: +90 216 455 3555

Saygınlar Lojistik

Saygınlar Lojistik, yaklaşık çeyrek asırlık hizmet tecrübesiyle İtalya Türkiye arasında nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

Eğitimli yöneticiler ve personelleriyle ve sunmuş olduğu hizmet ağıyla ithalat ve ihracat konusunda yaşanılan sorunlara çözümler üretmektedir.

Sektörde alışılagelmişin dışında başta parsiyel ve komple taşımacılık olmak üzere Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerine transit taşıma, ihracat ve ithalat hizmetleri sunmaktadır.

Taşıdığı yükleri İstanbul, Mersin, Yalova gibi illerden alarak İtalya konteyner limanlarına ulaştırmaktadır. Buradan da ilgili adreslere teslimat yapılmaktadır.

İtalya nakliye firmalarından saygınlar lojistik iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

 E-Mail: info@sayginlarnakliyat.com

Avrupa Ülkeleri İletişim:

sales@sayginlarnakliyat.com

nakliyat@sayginlarnakliyat.com

Sabit Telefon:

+90 (326) 225 2687

+90 (326) 225 2688

+90 (326) 225 2109

Uzaklar İtalya Nakliyat Firması

1989 yılından günümüze başta İtalya Türkiye olmak üzere uluslararası nakliye ve lojistik sektöründe, profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Firma, tecrübeli, eğitimli, dinamik kadrosuyla, kendini sürekli olarak yenilemektedir. Nakliyat sektöründeki en büyük önceliği, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi fikirlerden yararlanarak zorlukların üstesinden gelebilmenin yollarını arayan bir firmadır.

Uzaklar Nakliyat’ın vermiş olduğu nakliye hizmetleri ise şunlardır: komple ve düzenli İtalya parsiyel yüklemeler, kapıdan kapıya taşımalar, fuar ve proje yüklemeleri, İtalya depolama, iç nakliye, gümrükleme hizmetleri ile ticaret danışmanlığıdır.

Uzaklar Nakliyat, Türk limanlarından almış olduğu yükleri, İtalya’daki ilgili yerlere ulaştırmak üzere İtalya konteyner limanlarına bırakmaktadır.

İtalya nakliye firmalarından uzaklar nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

Telefon: 90 212 655 31 71

 90 212 655 33 26

 90 533 691 91 99

E-Mail:uzaklar@uzaklar.com.tr

İtalya nakliye fiyatları
İtalya nakliye fiyatları

 İtalya Nakliye Fiyatları

Türkiye ile İtalya arasında yapılan nakliye faaliyetlerinde İtalya nakliye fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu nakliye faaliyetlerinde görülen fiyat farklılığının bir takım nedenleri bulunmaktadır.

Fiyatlarda görülen bu farklılığın nedenleri; mesafe, kullanılan nakliye yolu, taşınan yükün özellikleri, kullanılan nakliye türü, taşınan yük miktarı ve yükün özelliklerine göre değişmektedir.

İtalya nakliye fiyatları hakkında sağlıklı ve doğru bilgi alınabilmesi kişi ve firmaların yük incelemesi yaptırmasında fayda vardır. Bu nedenle ilgili firmalardan güncel fiyat teklifi almak önem arz etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz