Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Aralık 2023
EVENAKLİYAT.ORG
Anasayfa » EVDEN EVE NAKLİYAT » Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kayaşehir evden eve nakliyat firmaları ve kayaşehir’de evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili aklınızdan geçen tüm sorulara bu yazıda en ince ayrıntısına kadar yanıt bulacaksınız.

Kayaşehir’de evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar şunlardır:

  • Kayaşehir nakliyat – (0533) 330 51 26
  • Yılmazlar nakliyat –  0538 202 34 60
  • Megakur nakliyat – 0532 067 91 36

Bu listede yer alan kayaşehir evden eve nakliyat firmaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için okumaya devam edin.

Kayaşehir evden eve nakliyat
Kayaşehir evden eve nakliyat firmaları

Kayaşehir Nakliyat Firması

Başakşehir ilçesinin Kayaşehir bölgesinde bulunan Kayaşehir Evden Eve Nakliye, İstanbul’un tüm noktalarında müşterilerine profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyor. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe bulunan Kayaşehir Nakliye firması, deneyimli personel kadrosu ve geniş araç filosu ile hizmet veriyor.

Kayaşehir Evden Eve Nakliye, yaklaşık 20-25 yıldır Kayaşehir bölgesinde ve Türkiye’nin 81 ilinde şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına sürekli olarak kendini geliştirmeyi amaçlayan firma, en son teknoloji nakliye araçlarını kullanıyor.

Kayaşehir nakliyat, evden eve nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kurulmuş bir taşımacılık firmasıdır. Yasal taşımacılık belgesine sahip olan firma, güvenli ve profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyor. Müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet sunmak için ücretsiz eksper hizmeti sunan Kayaşehir nakliyat, Türkiye’nin istediği her yerine eşyalarınızı taşıyabilmenizi sağlıyor.

Kayaşehir evden eve nakliyat ile taşınma işlemleriniz daha kolay ve stressiz olacak.

Kayaşehir nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Tel: (0533) 330 51 26

Yılmazlar Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Yılmazlar nakliyat firması, 2000 yılından beri evden eve nakliyat, fabrika taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık, fuar taşımacılığı ve uluslararası nakliyat hizmetlerinde müşterilerine kurumsal hizmet sunmaktadır.

 Firma, müşterilerine güvenli ve sorunsuz bir hizmet sunmak için, profesyonelleri, uzman personeli, geniş servis ağı ve özel olarak tasarım ve üretim yapılmış araç kasaları ile çalışıyor.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” sloganı ile hareket eden kayaşehir evden eve nakliyat firması, güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlanan tüm taşımaların verdiği güven ile yoluna devam ediyor.

 Müşterilerinin memnuniyetini ve beklentilerini tespit ederek güven sağlamayı hedefleyen şirket, en iyi hizmeti sunmak ve müşterilerine güven vermek amacıyla nakliyat hizmeti veriyor.

 Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ve sadakatini sürekli olarak sağlıyor.

İstanbul’un avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekte olan kayaşehir evden eve nakliyat firması, İstanbul nakliye firmaları arasında fark yaratmaktadır.

Kayaşehir evden eve nakliyat firmalarından yılmazlar nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Tel: 0538 202 34 60

Adres: Büyükşehir Mahallesi , Belediye Cd. Plaza iş merkezi No:18 K.9 D.131 Beylikdüzü-İstanbul

Kayaşehir nakliyat asansörlü nakliyat
Kayaşehir asansörlü nakliyat firmaları

Megakur Nakliyat Firması

Kayaşehir evden eve nakliyat firmalarından Megakur, evinizdeki eşyaları güvenli ve zahmetsiz bir şekilde taşımanızı sağlar.

 Kayaşehir’de evden eve nakliyat için, ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulanarak sigorta bedelleri tek tek ele alınarak belirli bir plan doğrultusunda sigorta poliçeleri hazırlanır.

 Mobilya malzemeleri, elektronik eşyalar, bilgisayar ve diğer hassas cihazlar özel paketleme işlemlerine tabi tutularak özel kolilerde taşınır.

Aynı zamanda kurulum esnasında kişiler görev alarak eşya sahiplerin ve ofis sahiplerinin istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilir.

Nakliyat fiyatları, eşyaların sayısı, büyüklüğü, ağırlığı ve uzaklığına göre değişebilir. Ancak, Megakur güncel değerler üzerinden sigorta kapsamına aldığı eşyalar için en uygun fiyatları sunar.

Ayrıca, evinizin bulunduğu binanın yapısına göre asansörlü nakliyat hizmeti de sunulabilir.

 Eşya depolama işlemlerinde ise genellikle raf sistemleri özenle hazırlanır ve elektronik eşyalar için ayrı odalar hazırlanır.

Makaslı vinç sistemleri ve forklift gibi araçlar kullanılarak eşyaların sarsıntısız depolanması ve alınması kolaylaştırılır.

Magakur nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Tel: 0532 067 91 36

Web

Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları
Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak eşyaların miktarı, büyüklüğü, ağırlığı, uzaklığı ve zorluk derecesine göre değişebilir.

Genel olarak, nakliyat firmaları evin içindeki eşyaların sayısı ve cinsi, ulaşım imkanlarına, asansör durumuna ve ekstra hizmetlerin (örneğin, montaj veya paketleme) gereksinimine göre fiyatlandırma yaparlar.

 Ayrıca, hafta sonları veya tatillerde nakliyat fiyatları daha yüksek olabilir.

Kayaşehir bölgesindeki birçok nakliyat firmaları, evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır ve fiyatları karşılaştırma yaparak en uygun seçeneği bulmak mümkündür.

 Öncelikle, nakliyat firmalarından fiyat teklifi alın ve bu teklifleri karşılaştırarak en uygun fiyatı seçin. Ayrıca, firmasının güvenilirliğini, müşteri yorumlarını ve referanslarını da kontrol edin.

Genel olarak, Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları, ortalama olarak 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişebilir. Ancak, fiyatlar her zaman bu rakamlarda olmayabilir ve yukarıda belirtilen faktörlere göre değişebilir. 

En doğru ve güncel Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatlarına yukarıda iletişim bilgileri verilen firmalarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca evden eve nakliyat fiyatları konumuza giderek ortalama rakamlara ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz