Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Aralık 2023
EVENAKLİYAT.ORG
Anasayfa » EVDEN EVE NAKLİYAT » Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

 Kozyatağı evden eve nakliyat firmaları, ofis, ev, değerli eşya, parçalı eşya gibi pek çok alanda hizmet almak isteyen müşterilerini beklemektedir.

Hizmet noktasında ortak hedefleri olan bu firmalar, değişik araçlarla hizmet sunmaktadır. Kozyatağı nakliyat sektörünün en yoğun olduğu ilçelerden biridir.

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kozyatağı’nda nakliye hizmeti yapan firmaları sizin için araştırdık. Firma sayısının fazla olması nedeniyle üç firma ve yapmış olduğu hizmetleri hakkında kısa sizlere kısa bilgi verilecektir.

Kozyatağı ilçesinde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları şunlardır:

  • Atik nakliyat – 0216 360 2091
  • Güven nakliyat – 444 3 948
  • Kozyatağı evden eve nakliyat – 0533 436 44 59

Bu listede yer alan “Kozyatağı evden eve nakliyat” firmaları’nın verdiği hizmetler ve fiyatları hakkında aşağıda detaylı bilgi yer almaktadır.

Kozyatağı evden eve nakliyat
Kozyatağı evden eve nakliyat

Atik – Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Firması

Kozyatağı nakliyat firmalarından olan ve uzun yıllar nakliye hizmetinde faaliyet gösteren atik nakliyat, hizmetinde müşteri memnuniyetini daima üst planda tutarak, kaliteden ödün vermeden hizmetine devam etmektedir.

Hizmet verdiği alanlar ise; “evden eve nakliyat”, şehirlerarası nakliyat, iş yeri ve ofis taşımacılığı ve depolama başta olmak üzere diğer nakliye alanlarıdır.

Nakliyat alanında hatırı sayılır bir yeri olan firma İstanbul’daki tüm evden eve nakliyat hizmetlerine cevap vermektedir.

Firma, taşıma sürecinde müşterilerin eşyalarının emin ellerde olduğunun teminatını vermektedir. Bu teminata gerekçe ise, taşıma işlemi süresince eşyaların hasar görme ihtimaline karşı sigortalanmasıdır.

Firma, başarılı bir nakliye için, öncelikle iyi bir planlama ve koordinasyon yapılması gerektiğine inanır.

Misyonunu; güvenli, sorunsuz, kaliteli, çevreci, konforlu, erişilebilir, sürdürülebilir bir evden eve taşıma hizmeti sunmak.” olarak belirlemiştir.

Kozyatağı evden eve nakliye firmalarından atik nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim Bilgisi :

 Telefon: 0216 355 1717 – 0216 360 2091

 0216 360 18070212 213 8987

 Gsm: 0532 456 7699

 E Mail :atikevdeneve@gmail.com

 Web Site :www.atiknakliyat.com.tr

Kozyatağı Güven Nakliyat

Kurulduğu 1992 yılında hizmete tek araçla başlayan Güven Nakliyat, daha sonraki yıllarda araç sayısını artırarak modernize etmiştir.

Müşterilerin teveccühü sayesinde büyümeye de devam etmektedir. Geniş bir araç filosuna sahip olan firma, Kozyatağı asansörlü nakliyat hizmeti ile beraber, şehirlerarası parça eşya taşıyan tırlarla uygun fiyat ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firma, bunun gereği olarak müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Taşınmanız için ihtiyacınız olan personel ve araçlarının en iyisi ile sigorta güvenceli olarak, eşyalarınızı istediğiniz yere güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Taşıma işlemini müşterini tercihine göre yapan firma, aynı zamanda kiralık asansör hizmeti de vermektedir.

Kozyatağı evden eve nakliyat firmalarından güven nakliyat iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

 E-Mail: info@guvennakliyat.com.tr

 Telefon: 444 3 948

Kozyatağı evden eve nakliyat firmaları
Kozyatağı evden eve nakliyat firmaları

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı asansörlü nakliyat firmalarından olan Kozyatağı Nakliyat; tecrübeli eleman kadrosu ve geniş araç filosu ile evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Hizmet sunduğu alanların belli başlıları; şehir içi ve şehirlerarası taşıma, büro taşıma ve eşya depolama hizmetleridir. Firma, taşıdığı eşyaları güvenilir ve cazip bir şekilde yerine getirmeyi garanti etmektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, alanında uzmanlaşmış personel, geniş servis ağı, özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araçlarla kusursuz bir hizmet vermeye çalışmaktadır.

Kozyatağı evden eve nakliyat firmasının iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Tel: 0533 436 44 59

Kozyatağı evden eve nakliyat fiyatları
Kozyatağı evden eve nakliyat fiyatları

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Kozyatağı evden eve nakliyat konusunda müşterilerin her birinin farklı istekleri vardır. Bu istekler doğrultusunda firmalar taşıma yapmaktadır. Bazen bu istekler taşıma maliyetlerini artırmaktadır. Bunun yanında taşıma fiyatları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Fiyatlar, bulunulan yerdeki firma sayılarına göre de değişiklik göstermektedir. Faaliyet gösteren firma sayısının az olması fiyatları artırmaktadır.

Kozyatağı’nda firma sayısının fazla olması müşteriler için bir avantajdır. Bunun yanında fiyatları etkileyen değişik nedenler de vardır.

Kozyatağı evden eve nakliyat fiyatları’nın en güncel halini yukarıda iletişim bilgilerini verdiğimiz firmaları arayarak öğrenebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz