Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Aralık 2023
EVENAKLİYAT.ORG
Anasayfa » YASAL UYARI

YASAL UYARI

Evenakliyat.org (“biz”, “bizim” veya “sitemiz”), blog sitemizdeki tüm içeriklere (“içerikler”) erişim sağlayan kullanıcılar için aşağıdaki sorumluluk reddi beyanını yayınlamaktadır. Bu sorumluluk reddi beyanı, blog sitemizin kullanımı ile ilgili olarak sorumlulukları açıkça belirtir.

Sitemizde yer alan tüm içerikler genel bilgilendirme amaçlıdır ve hukuki, tıbbi veya finansal tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sitemizde yer alan içerikler, yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmuştur ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya güncellenebilir. Ancak, içeriklerimizde yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir beyan veya garanti vermemekteyiz.

Sitemizde yer alan içerikler, yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir kişisel veya özel bilgi içermemektedir. Bu nedenle, içeriklerimiz kullanılarak veya bu içeriklere güvenilerek yapılacak herhangi bir eylemden doğacak herhangi bir zarar veya kayıp için sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Sitemizde yer alan içerikler, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar, sitemizin kontrolü dışındaki web sitelerine yönlendirme yapabilir. Bu nedenle, bu web sitelerinin içeriği veya doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Sitemizdeki herhangi bir bağlantı, bu web sitelerinin içeriği veya doğruluğu hakkında bir beyan veya garanti içermemektedir.

Sitemizi kullanarak, bu sorumluluk reddi beyanını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Sitemizin kullanımından veya sitemizde yer alan içeriklerden doğacak herhangi bir zarar veya kayıp için bizimle iletişim kurmayın, zira biz bu zarar veya kayıptan sorumlu değiliz.

Bu sorumluluk reddi beyanı, sitemizin kullanımı ile ilgili tüm sorumlulukların kullanıcıya ait olduğunu ve bu beyanın sadece sitemizin içeriği ile ilgili olduğunu açıkça belirtmektedir.