Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Aralık 2023
EVENAKLİYAT.ORG
Anasayfa » ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT » Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna nakliyat sektörü ile ilgili şehir içi ve şehir dışı ,bölgede faaliyet gösteren pek çok firma vardır. Bölgenin yoğunluğuna göre evden eve nakliyat sektörü de gelişme göstermektedir.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Yenibosna nakliyat fiyatları ile ilgili hizmet almak istiyorsanız fiyat teklifi konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz nakliyat firmalarından bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Sözal Nakliyat

İstanbul’un bütün ilçelerinde sizlere 7/24, Yenibosna evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firma kurumsal bir yapıya sahip olup yasal prosedüre uygun olarak hareket etmektedir. Taşıma sırasında eşyalar özenle, darbelere dayanıklı malzeme ile paketlenmektedir. Taşıma işlemi bir günde tamamlanmaktadır. Firma, birinci sınıf bir nakliye hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Depolama hizmetleri; kişisel eşya, ev eşyası, ofis malzemelerini depolama imkânı da sunmaktadır.

Eşyalarınızı asansörlü bir şekilde taşımak ister misiniz? Sözal Nakliyat, Yenibosna asansörlü taşımacılık ile güvenli taşıma hizmeti vermektedir. Uygun alanlarda binalara asansör kurarak güvenli ve çevreye duyarlı bir taşımacılık yapmaktadır. Güler yüzlü personeller ile müşteri memnuniyetini önemseyerek sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

 Telefon:0532 069 73 04

 0533 616 41 03

E-Mail:sozalnakliyat34@gmail.com

Zara Nakliyat

Yenibosna evden eve nakliyat firmaları içinde güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketidir. Verdiği hizmetler ise; İstanbul şehir içi ve şehirlerarası nakliyat, ofis ve parça eşya taşıma ile asansörlü nakliyatıdır. Lojistik firmalar arasında önemli bir yere sahiptir.

Firma, taşıma işini donanım ekipleri ile sağlık tedbirlerine uyarak güvenle gerçekleştirmektedir. Ev ve ofis taşıma firması arayanlar için; güvenli, garantili, uygun fiyata hizmet veren bir firmadır. Uzman ekip ve modern araçlarla hızlı ve güvenli taşımacılık yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Telefon:0537 415 55 63

E- Posta:zaranakliyat@gmail.com

 Öz Yenibosna Nakliyat

Yenibosna asansörlü taşımacılık alanında kurulduğu günden itibaren sınırsız müşteri memnuniyeti ve modern hizmet politikasıyla hareket etmektedir. 1997 yılında İstanbul merkezli olarak sektöre adım atan Öz Yenibosna Nakliyat, sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Profesyonel bir kadro ile kurum ve kişilere zamanında, sürekli ve sorunsuz hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Yenibosna nakliyat sektöründe; kalite, güven ve sistem esaslı ilkeleri ile geçmişten günümüze kadar birçok alanda hizmet vermiştir. Sahip olduğu araç filosu, nakliye için uygun olarak tasarlanmış araçlarla sorusuz hizmet vermektedir. Müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmak için çaba sarf etmektedir.

İletişim Adresi

Telefon: 0(212) 550 23 58

GSM: 0530 147 40 32

E-Posta: info@ozyenibosnanakliyat.com

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bölgede buluna nakliye şirketleri fiyatlarını belirli aralıklarla güncellemektedir. Bu nedenle Yenibosna nakliyat fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değildir. Taşınmak isteyen kişilerin bölgedeki güvenilir firmalardan fiyat teklifleri alıp bunları değerlendirerek karar vermeleri daha uygundur. Nakliye fiyatlarının farklı olmasının pek çok nedeni vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz